Salon Urody OBSESSION

Salon Urody Obsession jest miejscem, gdzie z pasją tworzymy harmonię ciała i duszy. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, aromatyczna kawa oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Oferta

Salon Urody OBSESSION to uwieńczenie naszej długoletniej pasji, miejsce w którym realizujemy swoje marzenia.

Salon istnieje od 1 czerwca 2012r. Początkowo salon był oazą kosmetyczną natomiast od sierpnia 2013r. wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wymagań rynku i stworzyliśmy w naszym salonie także studio fryzjerskie.
Aranżacja wnętrza salonu jest naszym rodzinnym projektem autorskim, który powstał na podstawie posiadanej wiedzy, pomysłowości oraz doświadczenia w branży fryzjersko-kosmetycznej. Łączy w sobie elementy funkcjonalności, nowoczesności, harmonii z nutą ekstrawagancji.

Stworzyliśmy własny system pracy oparty na nowoczesnych formach organizacji pracy – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W salonie pracują wybitne profesjonalistki, kreatywne o twórczej wyobraźni – każda osoba jest ekspertem w swoim zawodzie.
Zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy oraz nieustanne doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji to podstawowe obowiązki i zadania każdego pracownika w naszym Salonie.

 

Co nas wyróżnia???
W samej tylko Łodzi istnieje ponad 2000 salonów fryzjersko-kosmetycznych. Dlaczego właśnie my? Co nas wyróżnia z tłumu? Odpowiedź jest prosta…

*po pierwsze –LOKALIZACJA W CENTRUM ŁODZI
Salon znajduje się w samym sercu miasta Łodzi, w pobliżu największych centrów handlowych tj. Galeria Łódzka, Manufaktura. Można do nas dojechać aż 6 różnymi autobusami, 5 tramwajami a także samochodem.

*po drugie – JAKOŚĆ USŁUG
Oferty naszego Salonu nie znajdziesz wśród usług proponowanych drogą zakupów grupowych. Nie wykonujemy niepełnowartościowych zabiegów, nie korzystamy ze słabo jakościowych półproduktów. Dbamy bowiem o najwyższą jakość wykonywanych usług, które aby były skuteczne, bezpieczne i posiadały wymagane atesty, nie mogą być przecenione o 90%.

*po trzecie – PROFESJONALIZM
Nasz Salon powstał w wyniku doświadczenia, wiedzy i praktyki osób w nim pracujących. Corocznie odbywamy wiele szkoleń i kursów, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje, rozwijając wiedzę, pasję, umiejętności, by z poczuciem pełnej odpowiedzialności móc wykonywać zabiegi naszym klientom.

*po czwarte – BEZPIECZEŃSTWO
Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach, narzędziach i urządzeniach, które posiadają odpowiednie certyfikaty, stanowiące o całkowitym bezpieczeństwie realizowanych usług. Zapewniamy higienę pracy.

*po piąte – ATMOSFERA
Nasz personel wprawi w dobry nastrój każdego Klienta. Zapewniając najlepszy standard zabiegów, dyskrecję, miłą, ciepłą, serdeczną atmosferę i pełną satysfakcję z oferowanych usług.

*po szóste – PROMOCJE
Co miesiąc oferujemy naszym klientów nowe, zaskakujące, bardzo korzystne, niewiarygodnie konkurencyjne rabaty na usługi fryzjersko-kosmetyczne.
Ponadto w ofercie posiadamy bony podarunkowe na wszystkie zabiegi w Salonie, które są wspaniałym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

*po siódme – KOMPLEKSOWOŚĆ
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziłyśmy do naszej oferty pełną kompleksowość usług. W jednym miejscu i w jednej chwili zrobimy Ci piękną fryzurę, zadbamy o twoje paznokcie. Zadbamy o Ciebie kompleksowo bo wiemy jak cenny jest dla nas Klient i jego czas.

*po ósme – EVENTy
Organizujemy w naszym Salonie wieczory panieńskie, imprezy „be beauty”, a także udostępniamy Salon na sesje fotograficzne. Ponadto organizujemy szkolenia zarówno grupowe jak też indywidualne w zakresie stylizacji paznokci

Największym naszym sukcesem jest zadowolony KLIENT!

 

Serdecznie zapraszamy!!!
Joanna Wojech-Jakubowska